GO IPTV ile sadece pazarlama yaparak kazanç elde etmeye hazır mısınız? Bizimle çalışın ve kazanın!

Bayilik Şartları

1) Bayilik sisteminden sadece Avrupa’ya satış yapan, Avrupa’ya satış yapacak veya Avrupa’da hizmet veren firmalar yararlanabilir. Türkiye’ye bayilik VERİLMEZ.

2) Bayilik hesabı açılabilmesi için en az 300 EUR ödeme yapmanız gereklidir.

3) Yeni bayi veya mevcut bayi fark etmeksizin, tüm bayilerin her ay en az 150 EUR kredi yüklemeleri gerekmektedir. Suistimalleri önlemek amacıyla düzenli kredi yüklemesi yapmayan bayilerin bayilik hesapları sistem tarafından kapatılır. Bayi paneli içindeki kullanıcılara tanımlanan süreler de perakende liste fiyatına karşılık gelen sürelere düşürülür. 

3) Bayi hesabı kapatılmış olan bayiler, bayiliğini tekrar açtırmak için 50 EUR ücret ödemeleri gerekmektedir. Tekrar açma talebinde bulunmayan bayiler, hesapları kapatıldıktan 1 ay sonra tekrar açılmamak üzere silinir.

4) Bayi paneli içindeki kullanıcılara tanımlanan süreler perakende liste fiyatına karşılık gelen sürelere düşürüldükten sonra sistemin ana havuzuna aktarılır.

5) Hizmet Koşullarını ihlal eden, kullanıcılarını mağdur eden veya dolandırıcılık yaptığı tespit edilen bayiler sistemden tekrar açılmamak üzere silinir. Tüm sorumluluk bayi ile kendi kullanıcısı arasındadır.

Bayilerimize tanıdığımız ayrıcalıklar;

  1. Windows Uygulama (ücretsiz)
  2. Android Uygulama (ücretsiz)
  3. Ios Uygulama (ücretsiz)
  4. Profesyonel IPTV web sitesi (ücretli)
  • Her bayi için ayrı bir server tanımlaması yapılır ve her 250 satış sonrasında bayi adına 1 sunucu daha eklenir.
  • Müşterileriniz size tanımlanan server üzerinden yayınlarını alırlar. Bu sebeple size ait olmayan diğer müşterilerin paketleri size ait müşterilerin bulunduğu sunuculara yük bindirmez.
  • Bayiler 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 12 aylık paket satışı yapabilirler.